Modré z nebe

vám rozhodně neslíbíme, to neumíme. Ale to, co slíbíme, to také splníme - ve sjednaném termínu, ve výborné kvalitě a za solidní cenu.

Máte možnost ověřit si, zda to není chvástání - zkuste to s námi.

O nás

Společnost KOVOMONT s.r.o. byla založena v roce 1993. Hlavní náplní je zakázková výroba ocelových konstrukcí, svařenců pro stavební a dopravní zařízení, montážní a kovoobráběcí práce. V současné době zaměstnáváme 60 pracovníků.

Výrobní možnosti

K dispozici máme celkem pět výrobních hal, vybavených zvedacími a manipulačními prostředky a dalšími zařízeními, potřebnými pro výrobu svařenců a dílů ocelokostrukcí nejrůznějšího charakteru, hmotnosti a velikosti.Dobře vybavená obrobna (soustruhy, frézky, brusky) nám umožňuje provádět třískové i beztřískové obrábění součástí do délky 3 m a do průměru 650 mm. Na ohraňovacím lisu můžeme zpracovávat plechy do tloušťky 10 mm a délky 4 m.  Vyrobené díly standardně pískujeme na k tomu určeném a vybaveném pracovišti. V lakovně pak provádíme konečnou povrchovou úpravu běžnými i méně běžnými nátěrovými systémy. Samozřejmostí je také dodávka konstrukcí žárově zinkovaných.
Co ještě dodat ...

  • osvědčení a certifikáty kvality  naleznete zde
  • velká část naší produkce směřuje do zahraničí, zejména do Německa
  • provádíme také montáž vyrobených hal i jiných ocelokostrukcí a také montáž strojů a technologických zařízení jiných výrobců.
  • jsme dodavatelem svařenců větších vibračních strojů pro renomované příbramské firmy zabývající se vibrační technikou.
Kontakperson
Ing. Jiří Běžel
Business und technische Aktivitäten 
+420 777 171 295
bezelkovomont.cz
spricht Englisch
Pavel Palivec
Produktion 
+420 602 464 994
paliveckovomont.cz
Pavel Šimek
Produktion 
+420 602 464 995
simekkovomont.cz
Václav Poslušný
Ökonomik 
+420 606 872 645
poslusnykovomont.cz